Denizli Koltuk Döşeme
Denizli Koltuk Döşeme

Denizli Koltuk Döşeme

 

Amacımız, size en uygun fiyat ile en iyi hizmeti sunabilmektir.

 

 


Koltuk döşeme,  koltuk tamiri, yüz değişimi  bizim işimiz. Her çeşit ( modern, klasik,  koltuk tamiri, koltuk yüzü değiştirme ve cila bakımları, istenilen ölçüde ve modelde kanepe, koltuk takımı, puf imalatı; birinci sınıf malzemeler kullanılarak uzman döşeme ve imalat ustalarımız tarafından yapılır.

 

 

 

 

 


Eskimiş koltuk takımlarınızı veya koltuğunuzun modelini değiştirmeyi düşünüyorsanız Est Mobilya uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz koltuk takımlarınızı ilk günkü haline dönüştürmeniz mümkün dilerseniz modelini değiştirerek yaşam alanlarınıza farklı çözümler getirebilirsiniz.

 

 

 


Doğru renk, Döşemelik Kumaş Seçimi

 

 

Döşemelik Renkler özenle seçilmelidir. Evde çocuklar varsa, döşemelik açık renkli kumaş seçmeyin. Eğer küçük bir oda varsa o zaman nötr tonlarda yastıkları ile kompakt mobilya seçmek. Bu mobilya daha geniş görünmesini sağlar. Mobilya döşeme ve perdeler için koyu gölge açık renkler kullanın. Kontrast iç ilgiyi yaratır.

 


Trendler mevsim değişmez ve böylece ev dekor tarzını yapar. Değişen mobilya vergi olabilir ama eşyalar süreleri ile değiştirebilirsiniz. Seçenekleri artırmak ve kumaşların kalitesi iyileştirilmesi ile, bir pratik ve uzun ömürlü kumaşlar için dışarı bakmak gerekir. Mobilya için döşeme seçimi bazen sıkıcı bir işlem olabilir. Piyasada kumaşlar, dokular ve renkler çok çeşitli, seçim çok kafa karıştırıcı olabilir. Mevcut kumaşlar doğal veya yapılmış olanlar dahil …

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014